מקמ ש SFP 2 ק מ- 20 ק מ- 80 ק מ Gbic 100 מיוחד, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP גל

מקמ ש SFP 2 ק מ- 20 ק מ- 80 ק מ Gbic 100 מיוחד, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP גל

מקמ ש SFP 100BASE-ZX (SMF, 1550nm, 80 ק מ, LC, IND) המוצר פרטים OEM & המכס משתפת פעולה עם מגוון של עולם כיתה יצרני OEM מעל 8 שנים

Function

מקמ ש SFP 100BASE-ZX (SMF, 1550nm, 80 ק מ, LC, IND)

פרטי המוצר

חלק ומספר דירה

SFP03-100ZX-55

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

SFP

קצב נתונים מקס

100Mbps

אורך גל

1550nm

מקס כבל מרחק

80 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

הגביע הגרמני 1550nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

לא

כוח TX

-5 ~ 0dBm

רגישות מקלט

andlt; -34dBm

טווח טמפרטורות תעשייתי

-40 עד 85 ° C (-40 עד 185 ° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000

OEM andamp; מכס

Sopofiber משתפת פעולה עם מגוון רחב של יצרני OEM מחלקה העולם מעל 8years, הוא מסוגל לספק פתרונות מותאמים אישית וחסכונית באיכות גבוהה עבור כל הצרכים ומפרטים, כולל עיצוב אופטי, תכנון מכאני, פריסת לוח מעגלים מודפסים (PCB) ועיצוב חשמל, תוכנה andamp; קושחה עיצוב, הרכבה משולב, תוויות מסוים, וכו '. עם מכירות הגואה, משוב חיובי, Sopofiber הרחבה במהירות ברחבי העולם והופך להיות הספק המוביל של תעשיית תקשורת אופטית. אם אתה מעוניין במוצרים שלנו, אנא הרגישו חופשי לפנות אלינו.

אריזה andamp; תיוג

זה קל לקחת, משדר מוגן החבילה מתויג ואת מסומן bysopofiberas ברירת המחדל. פתרונות מותאמים אישית תווית או חבילת זמינים בקשה.


מקמ ש SGMII SFP 100BASE-FX עבור יציאות Gigabit Ethernet SFP (MMF, 1310nm, 2 ק מ, LC, IND)

פרטי המוצר

חלק ומספר דירה

בית הספר לשלום-GE-100FX

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

SFP

קצב נתונים מקס

100Mbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

2 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

FP SGMII

סוג הכבל

MMF

תמיכה דום

לא

כוח TX

-19 ~-14dBm

רגישות מקלט

andlt; -30dBm

טווח טמפרטורות תעשייתי

-40 עד 85 ° C (-40 עד 185 ° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000

מקמ ש SFP 100BASE-LX (SMF, 1310nm, 20 ק מ, LC, IND)

פרטי המוצר

חלק ומספר דירה

SFP03-100LX-31

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

SFP

קצב נתונים מקס

100Mbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

20 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

FP 1310nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

לא

טווח טמפרטורות תעשייתי

-40 עד 85 ° C (-40 עד 185 ° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000

מקמ ש SFP 100BASE-LX (SMF, 1310nm, 15 ק מ, LC, IND)

פרטי המוצר

חלק ומספר דירה

SFP03-100LX-31

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

SFP

קצב נתונים מקס

100Mbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

15 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

FP 1310nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

לא

כוח TX

-15 ~-8dBm

רגישות מקלט

andlt; -28dBm

טווח טמפרטורות תעשייתי

-40 עד 85 ° C (-40 עד 185 ° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של gbic 2 ק מ- 20 ק מ- 80 ק מ מקמ ש sfp 100 מיוחד, 1000basesx 1310nm-1550nm sfp אורך הגל שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: gbic 2 ק מ- 20 ק מ- 80 ק מ SFP מקלט-משדר מיוחד 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP גל יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop